KURUMSAL

HAKKIMIZDA


G.D.L Pırlanta olarak misyonumuz şu; “Ucuz ürünü ucuza satmak kolay, kaliteli ürünü pahalıya satmak da... En zoru kaliteli ürünü uygun fiyata satmak”

Öncelikle seçtiğimiz taşlar piyasadaki rakiplerimizle fiyat rekabeti yapabilmek için ilerde kimsenin geri alamayacağı, parlaklığı zayıf olan taşlar olmadı ve şartlar ne olursa olsun olmayacak. Bu bağlamda mağazamızda taşlar, uzman kadrosuyla fiyat ve kalite performansına dayanarak seçilir ve size sunulur. Piyasada çok farklı kalitelerde çok farklı seçenekler var ama elimizde kendi sınıfının, bulabileceğiniz en iyileri mevcut.

"KAPALIÇARSI DENiZ GiBiDiR"


“ Kapalıçarşı deniz gibidir, kendisine yakışmayan her şeyi dışarı atar, o hep temiz kalır”

1988'den beri Kapalıçarşı esnafıyız demek, herhalde bir mücevher markası için en prestijli söylemlerden biridir. 1461'de kurulan ve Türkiye'nin dünyaya açılan yüzlerinden biri olan Kapalıçarşı gibi bir okulda esnaf olmak... Okul olmasının sebebi sadece öğretmesi değil yıllarca sınava da tabii tutması. Bir büyüğümüz şöyle tarif etmişti; “Kapalıçarşı deniz gibidir, kendisine yakışmayan her şeyi dışarı atar, o hep temiz kalır” Ticaretimizi, bu söze layık olabilmek için bu adap ile yapmamız gerekiyor. G.D.L Pırlanta olarak butik mağazayız demek bizim değil sizin takdiriniz. Bize tüm anlamları yükleyen sizlersiniz ama şunu söyleyebiliriz; “BUTİK MÜŞTERİLERİ OLAN BİR MAĞAZAYIZ” Evet, ticari litaretürde karşılığı var mı bilmiyoruz ama biz çok butik müşterilere sahip bir mağazayız. Güvenin dışında hiçbir para birimi geçmez mağazamızda...